10 derbit e futbollit që nuk duhen humbur - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • 10 derbit e futbollit që nuk duhen humbur

    Kur flitet për derbi dhe rivalitet në futboll, pjesës më të madhe të tifozëve u shkojnë nëpër mend takime si Barcelona-Real, Milan-Inter, Manchester City- Manchester United, por ka edhe të tjera përballje, që janë akoma më të ashpra.

    Por, kush janë ndeshjet më të zjarrta në botë, që ia vlen të shihen, të paktën 1 herë në jetë. Pjesa më e madhe e specialistëve kanë bërë një listë me 10 ndeshjet më të zjarrta, që sigurisht nuk përfaqëson një rënditje domosdo absolute.

    Ndiqini në fotogalerinë.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test