Argjentina, 8 rregullat për të fituar… zemrën e bukurosheve ruse - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Argjentina, 8 rregullat për të fituar… zemrën e bukurosheve ruse

     Federata Argjentinase e Futbollit (AFA) ka publikuar një manual se si mund të kesh sukses me një femër ruse për tifozët që do të ndjekin Argjentinën në Rusi.

    Por, pas shumë akuzave për seksizëm, AFA i ka hequr dy faqet që kishin lidhje me “gjuetinë e ruseve” dhe ka lënë ato që flasin për kulturën dhe zakonet e vendit ku do të zhvillohet Botërori.

    Le të shohim pra në fotogaleri se kush janë 8 rregullat që duhen ndjekur për të pasur sukses me ruset.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test