Mos i hudhni gomat e vjetra, ripërdorni ato - Bota Sot
E premte, 19 tetor 2018
  • Mos i hudhni gomat e vjetra, ripërdorni ato

    Ka shumë gjasë që në garazhin ose bodrumin tuaj, keni rrota të veturës ose biçikletës që janë vjetruar dhe nuk i përdorni më.

    Pavarësisht se ato zënë shumë hapësirë, janë mbushur me pluhur dhe janë shumë të rënda, mos u ngutni që t’i hidhni.

    Nëse nuk e keni ditur, me pak kreativitet, edhe rrotat e vjetra mund t’i shndërroni në objekte shumë të bukura dhe praktike.

    Më poshtë janë disa ide që ju ndihmojnë që t’i ripërdorni gomat e vjetra duke i kthyer ato në diçka shumë unike.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat