Taylor dhe Jade, motrat me “zemrën” bardhezi - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test