Rrahje, pornografi dhe provokime – Arnold Gjergjaj zbulon të gjitha për Tyson Furyn para duelit me shokun dhe bashkëkombasin e tij Sefer Seferi - Bota Sot
E martë, 16 tetor 2018
  • Në rrëfimin e tij Gjergjaj zbulon karakterin e Furryt dhe këshillon mikun e tij, Sefer Seferi.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat