Marrëdhënia baba-vajzë, ky është momenti më i vështirë… - Bota Sot
E shtunë, 17 nëntor 2018
  • Marrëdhënia baba-vajzë, ky është momenti më i vështirë…

    Marrëdhënia baba dhe vajzë është një gjë e bukur – ajo është përgjithmonë vajza e vogël, pa marrë parasysh moshën.

    Në nder të Ditës së Babait, Bored Panda mblodhi një listë të imazheve të baballarëve duke parë vajzat e tyre në ditën e dasmës.

    Fotot tregojnë lidhjen prekëse të babait dhe vajzës dhe momentet më të vështirat të baballarëve duke parë vajzën e tyre në një fustan të mrekullueshëm të bardhë.

1 / 18
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat