Ide kreative si të palosni pecetat - Bota Sot
E enjte, 22 nëntor 2018
  • Ide kreative si të palosni pecetat

    Palosni bukur pecetat për një dekor të veçantë në tavolinë. Shpesh shtrojmë dreka dhe darka për familjarë dhe shoqëri.

    Edhe pse na duket shumë punë gjithmonë tentojmë që gjithçka të duket perfekte.

    Janë disa detaje që ndihmojnë në dukjen sa më të bukur të tavolinës, e një ndër to është edhe palosja e pecetave. Në galeri përmes fotove mund të shihni një mënyrë se si paloset peceta, dhe tavolina juaj merr një dukje elegante. Provojeni! 

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat