Kjo është e bukura e të rënit në dashur - Bota Sot
E enjte, 22 nëntor 2018
  • Kjo është e bukura e të rënit në dashur

    Artistja koreane, Hyocheon Jeong, krijon punime arti të bukura dhe kuptimplotë. Këto vepra të veçanta do t’ju bëjnë të buzëqeshni sa herë që i shikoni.

    Ju ftojmë t’i ndjeni këto ndjesi të buta dhe të dridhurat e ëmbla në lëkurën tuaj, si dhe të bini sërish në dashuri.

1 / 17
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat