Pushimet luksoze të dadove që kujdesen për fëmijët e pasanikëve - Bota Sot
E shtunë, 19 tetor 2019
  • Pushimet luksoze të dadove që kujdesen për fëmijët e pasanikëve

    Angazhimet e një dadoje janë shpesh të mundimshme. Por, disa janë më me fat dhe obligimet rreth fëmijës për të cilin kujdesen, i kryejnë me lehtësi.

    Lazdrimet e panevojshme, gjunjët e gërvishtur apo fëmijët që nuk duan të hanë, bëhen shumë më të lehtë, kur për ta kujdesesh në një ambient luksoz siç është hoteli me pesë yje.

    Disa nga dadot që kujdesen për fëmijët e të pasurve, kanë shfaqur në Instagram imazhet prej pushimeve, që po i kalojnë së bashku me familjen e punëdhënësit.

    Bregdeti italian, një ishull privat në Spanjë, apo një tjetër në Karaibe, janë disa prej destinacioeve ku po qëndrojnë këto dado fatlume. 

1 / 10