Ky vogëlush Kosove kur u rrit i bëri telashe klubet serbe dhe ish jugosllave - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
1 / 2
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test