Malet e Sllovakisë ju lënë pa frymë - Bota Sot
E martë, 22 janar 2019
  • Malet e Sllovakisë ju lënë pa frymë

    Një fotograf me emrin Michal bashkë me të dashurën e tij dhe prindërit e saj, kanë bërë një udhëtim në Tatranska Lomnica në Sllovaki.

    Ai tha për Bored Panda se ky qytet është vendi më popullor për t’u vizituar nëse doni të eksploroni malet e bukura të Tatras.

    Ai e cilësoi këtë qytet si njërin nga 10 vendet më të bukura në Evropë.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test