“Lum kujt do i fik derën”, Xhensila Pere shfaqet si nuse fshati dhe “çmend” Instagram-in me këtë video - Bota Sot
E mërkurë, 23 janar 2019
1 / 3
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test