Dikur, Seria A kishte mbrojtësit më të fortë në botë - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
 • Dikur, Seria A kishte mbrojtësit më të fortë në botë

  Juventus (Kampione). “Zonja e vjetër” fitoi titullin atë vit falë edhe një bllokade të vërtetë në prapavijë. Lilian Thuram dhe Gigi Buffon u blenë nga Parma, duke iu bashkuar dyshes Paolo Montero – Ciro Ferrara. Kush mund t’i bënte gol?
   
   
   
   

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test