Si të stiloni të gjithë veshjen bazuar në çizmet e shkurtra këtë sezon! - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Si të stiloni të gjithë veshjen bazuar në çizmet e shkurtra këtë sezon!

    Ndryshe nga disa këpucë që e ke të vështirë ti kombinosh me veshjen, çizmet e shkurtra janë këpucët e përditshme. Këtë sezon ato vijnë me llojshmëri printesh dhe ngjyrash nga lëkura e gjarprit e deri te e kuqja e flaktë për këtë ne ju paraqesim disa ide si ti kombinoni ato.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test