Gjërat më qesharake që janë dizajnuar - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Gjërat më qesharake që janë dizajnuar

    Moda ka ndryshuar shumë me kalimin e kohës.

    Dhe dizajnerët tashmë po e kanë mjaft të vështirë te dizajnojnë gjëra që nuk kanë qenë në modë më parë.

    Nganjëherë dizajnimet e tyre kanë dalë të jenë tejet qesharake.

    Disa nga këto dizajnime po i paraqesim më poshtë:

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test