Qentë që ua marrin zemrën - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Qentë që ua marrin zemrën

    Nëse një qen është me shenja nuk do të thotë që ato janë shenja balte, ato janë pjesë e ngjyrës tradicionale të racave të qenve, ekspertët pothuajse gjithmonë do ta quajnë atë “merle”.

    Dhe përveç pigmentimit, këta qen tërësisht dalin me ngjyrat e tyre të syve. Ose mund të kenë edhe sy të 2 ngjyrave të ndryshme.

    Dhe kjo është vetëm një nga shumë variacionet e ngjyrosjes së jashtëzakonshme në veshjet e disa qenve të cilët e marrin vëmëndjen tonë.

    Këtu keni disa fotografi të qenve që do ua marrin zemrën.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test