Të rrezikosh për një foto - Bota Sot
E hënë, 10 dhjetor 2018
  • Të rrezikosh për një foto

    Në zemër të lagjes më të populluar të Hanoit në Vietnam, ku traseja e trenit që ndodhet në mes është e rrethuar me kafene e dyqane dhe janë të mbushur me vizitorë.


    Edhe pse traseja është piktoreske, është gjithashtu e rrezikshme, pasi ajo është ende në përdorim dhe shumicën e ditëve vizitorët rrezikojnë për një fotot ndërsa treni i përditshëm çan nëpër rrugët e ngushta.

     

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat