Policia e shtetit prezanton flotën e re të makinave - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Policia e shtetit prezanton flotën e re të makinave

    Gjatë një aktiviteti ku ishte i pranishëm kryeministri Edi Rama dhe kreu i dikasterit të rendit, Sandër Lleshaj, u prezantua flota e re e makinave të Policisë së Shtetit.

    Duke folur për sfidat e Policisë së Shtetit, Lleshaj pranoi se krahas investimeve në pajime, janë shumë të rëndësishme edhe trajnimi, edukimi dhe arsimimi i oficerëve të policisë.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test