Destinacionet më të rrezikshme në botë - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Destinacionet më të rrezikshme në botë

    Udhëtimet dhe njohja me kultura të ndryshme nëpër botë janë pjesa më e mirë e vitit.

    Përfitime shpirtërore nga udhëtimet janë të panumërta, përveç se njoftohesh me bukuri e kultura të ndryshme, gjithashtu njoftohesh edhe me njerëz të ri nga të cilët mëson shumë gjëra.

    Mirëpo ekzistojnë disa vende të cilat turizmi në to është mjaft i rrezikshëm, edhe pse njerëzit kureshtar përsëri vendosin t’i vizitojnë.

    Më poshtë janë paraqitur disa nga këto vende të rrezikshme:

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test