Kafshët më të dashuruara që i keni parë ndonjëherë - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Kafshët më të dashuruara që i keni parë ndonjëherë

    Dashuria është forma më e mirë për të treguar kujdesin dhe respektin ndaj dikujt.

    Por jo vetëm njerëzit dinë të dashurojnë, më poshtë kemi përzgjedhur disa nga kafshët që kanë treguar më së miri formën e dashurisë.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test