Fustanet trendi të kësaj vjeshte - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Fustanet trendi të kësaj vjeshte

    Bashkë me stinën e vjeshtës vjen edhe i ftohti.

    Por pse vjen i ftohti ju nuk duhet të ndaloni të vishuni fustane, pasi do të dukeni për mrekulli nëse vishni ato dhe i shoqëroni me pallto.

    Revista Elle ka zgjedhur disa nga fustanet më trendi të kësaj vjeshtë të cilat u dizajnuan.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test