Ja si i ndryshoi kirurgjia plastike këta të famshëm - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Ja si i ndryshoi kirurgjia plastike këta të famshëm

    Sot nuk është një gjë vendimtare që të kemi ndonjë lloj talenti për të qenë të famshëm.

    Shumë shpesh, pamja juaj e ndritshme mund t’ju bëjë “yll” dhe disa njerëz e zgjedhin këtë mënyrë për të fituar popullaritet dhe famë.

    Ne gjetëm 10 fytyra publike që ndryshuan shumë pas operacioneve të shumta plastike.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test