Skulpturat më qesharake që mund të keni parë - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Skulpturat më qesharake që mund të keni parë

    Jo gjithmonë një skulpturë është e bukur. Në botë ekzistojnë disa skulptura shumë qesharake dhe të tmerrshme dhe atë të vendosura në vende publike.

    Skulptura që syri i njeriut nuk do të dëshironte t’i shihte. Më poshtë shihni nga burime të huaja një fotogaleri, ku shihen skulpturat më të këqija dhe më qesharake në botë.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test