Shtatë vip-a që kanë vuajtur nga çrregullimi me të ngrënët! - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Shtatë vip-a që kanë vuajtur nga çrregullimi me të ngrënët!

    Çrregullimi i të ngrënit mund të prekë këdo, që nga vajzat adoleshente e deri te meshkujt e moshës së mesme. 

    Rreth 30 milionë njerëz në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vuajnë nga një çrregullim i të ngrënit dhe ky numër përfshin shumë vipa.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test