Festoni kuq e zi, ide për dukjet tuaja - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Festoni kuq e zi, ide për dukjet tuaja

    28 nëntori, festë e shumëfishtë për shqiptarët anekënd botës.

    Për nder të kësaj dite ka plot organizime, ndeja e festa të ndryshme, për të cilat natyrisht dëshirojmë të dukemi sa më bukur.

    E nuk ka më mirë se një kombinim i ngjyrave kuq e zi, që përfaqëson ngjyrat e flamurit kombëtar, për ta shënuar këtë ditë.

    Gjeni në dollapin tuaj xhemper të kuq e vishni me pantallona te zi, apo ndonjë fund të zi e pallto të kuqe dhe dilni e shijoni festat e 28 nëntorit.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test