Si t’i bartni në mënyrën seksi çizmet e shkurtra këtë vjeshtë - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Si t’i bartni në mënyrën seksi çizmet e shkurtra këtë vjeshtë

    Mësoni si t’i kombinoni çizmet e shkurtra në mënyrë që të arrini dukje efektive dhe seksi, që të tërhiqni vëmendjen kudo që të shfaqeni…

    Për çfarëdo që të jetë fjala, jemi të sigurt që ndonjëherë ju nevojitet inspirim stilistik – aq më parë atëherë kur dëshironi të lini përshtypje të mirë, apo të ngrini një dozë joshjeje?

    Dhe derisa adhurojmë dukjen ‘cool’, të shkujdesur dhe të rehatshme, këtë vjeshtë kemi dëshiruar që të arrijmë edhe dukjen seksi, për ç’arsye kemi vendosur që të shikojmë se çfarë na kanë përgatitur blogeret e famshme.

    Siç edhe kemi pritur, këto dama trendi kanë bërë truke të mrekullueshme– kanë kombinuar modelet e pazakonshme, kanë shtuar aksesorë dhe detaje të cilat kanë për qëllim dizajnë të suksesshëm dhe të guximshëm.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test