Njerëzit që mund të gjejnë zgjidhje kreative për çdo problem - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Njerëzit që mund të gjejnë zgjidhje kreative për çdo problem

    Të paktën një herë në jetë, të gjithë jemi përballur me situata ku na është dashur ta përdornim trurin dhe të krijojmë një zgjidhje të re ose të shpikim diçka.

    Kur diçka prishet, me lehtësi mund ta zëvendësojmë ose të eksperimentojmë me të duke përdorur kreativitetin.

    Në galeri i keni shembullin e njerëzve që e kanë fituar çmimin “Ngjitësi është zgjidhja për gjithçka” dhe “Sfida llogaritet e pranuar”.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test