Si dukeshin gratë e bukura të viteve ’90, pa Photoshop dhe kirurgji plastike? - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Si dukeshin gratë e bukura të viteve ’90, pa Photoshop dhe kirurgji plastike?

    Ditëve të sotme, shumë njerëz e përdorin Photoshopin dhe aplikacione të tjera në kompjuter dhe telefon për të postuar fotografi “të versioneve më të mira” të vetes në Instagram dhe rrjete të tjera sociale.

    Në të kaluarën, kirurgjia plastike ishte e njohur vetëm për yjet e spikatura si Michael Jackson, por sot, është një gjë pothuajse krejt e zakonshme që e bëjnë të gjithë yjet.

    Por aktoret dhe modelet në fund të shekullit të 20-të e kishin pushtuar botën, vetëm me bukurinë  e tyre natyrale.

    Më poshtë shihni fotografitë që dëshmojnë se gratë e viteve ’90 ishin gratë më të bukura në histori!

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test