Logjika e disa njerëzve që është tepër e çuditshme për ne - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Logjika e disa njerëzve që është tepër e çuditshme për ne

    Në momentin kur njerëzit ndalojnë së ndjekuri logjikën, fillon kaosi i vërtetë – dizajnerët “çmenden”, njerëzit fillojnë të krijojnë gjëra të pakuptimta dhe dalin me shpikje të pabesueshme.  Kjo pra ndodh kur njerëzit fillojnë t’i vendosin paruket mbi kapele dhe kur shalqiri fillon të shkumojë.

    Ne vendosëm që ta ndajmë me ju një përmbledhje fotografish të çuditshme.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test