Ide si t’i shfrytëzoni hapësirat në një apartament të vogël - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Ide si t’i shfrytëzoni hapësirat në një apartament të vogël

    Zakonisht kur vie koha të renovojmë, apo të blejmë ndonjë gjë të re për apartamentin tonë është shumë e vështirë të zgjedhim orenditë, ku t’i vendosim, si dhe ngjyrat.

    Kjo pjesë bëhet edhe më e vështirë nëse keni një apartament të vogël.

    Disa nga gabimet që bëhen gjatë renovimit janë si zgjedhja e orendive me ngjyrë të mbylltë, orenditë e vogla, ndriçimi i tepruar, dekorimet e tepërta etj.

    Në galeri kemi paraqitur gabimet dhe se si do të duhej të ishte.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test