Sportistja e Kosovës që i tha jo Sllobodan Millosheviqit dhe ia nxori letërnjoftimin - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
1 / 2
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test