Fotot më qesharake të “ndërrimit të fytyrës” mes njeriut dhe kafshëve - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Fotot më qesharake të “ndërrimit të fytyrës” mes njeriut dhe kafshëve

    “Ndërrimi i fytyrës” apo face swapping siç njihet në rrjetin social, Snapchat është bërë një trend mjaft interesant kohëve të fundit.

    Së fundmi njerëzit janë duke bërë këto ndërrime të fytyrës me kafshët, dhe po del të jetë sa e çuditshme aq edhe qesharake.

    Disa nga këto foto i kemi përzgjedhur në galeri.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test