Protesta/ Parullat pikante, nga vetingu për pedagogët te ironia për ministret - Bota Sot
E hënë, 10 dhjetor 2018
  • Protesta/ Parullat pikante, nga vetingu për pedagogët te ironia për ministret

    Ndërkohe që në sheshin para Ministrisë se Arsimit vjen protesta me thirrjet e studenteve për plotësimin e kërkesave që tashme ia kanë bërë me dije ministrisë, interesante janë parullat dhe pankartat e shkruara vetë nga ana e protestuesve.

    Ata bëjnë thirrje për veting për pedagoget, ndërkohe që nuk mungon as ironia për ministren e Arsimit dhe atë të Kulturës.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat