Mourinho kthehet në Real Madrid? - Bota Sot
Mourinho kthehet në Real Madrid?

Futboll

Mourinho kthehet në Real Madrid?

Nga: K. G. Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 11:53
Mourinho kthehet në Real Madrid?

Mediat ndërkombëtare raportojnë se Jose Mourinho mund të rikthehet në Real Madrid. Kështu edhe një shkrim i titulluar në “Guardian”. “Jose Mourinho kthehet në Real Madrid?”.

Mbetet të shihet në ditët në vijim se cilat do të jenë lëvizjet e Mourinhos dhe të Real Madridit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...