Fekir i ofrohet Real Madridit - Bota Sot
Fekir i ofrohet Real Madridit

Futboll

Fekir i ofrohet Real Madridit

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 15:24
Nabil Fekir

Ylli i Lyonit mund të transferohet te kampionët e ri të botës.

Nabil Fekir po kërkohet nga shumë klube evropiane, me në krye ato të Premier Ligës.

Por sipas gazetës madrilene Marca, tani reprezentuesi francez i është ofruar Real Madridit, me “Los Blancos”, që do të kenë mundësinë të nënshkruajnë me futbollistin.

Për Fekir më herët kanë shprehur interesim Chelsea dhe Liverpool, por me futjen e Realit në garë për lojtarin, duket se ekipet tjera do të duhet të heqin dorë nga ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...