Reali dhe Barcelona shpreshin interesim për talentin francez - Bota Sot
Reali dhe Barcelona shpreshin interesim për talentin francez

Futboll

Reali dhe Barcelona shpreshin interesim për talentin francez

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 09:50
Todibo

Real Madrid dhe Barcelona janë dy klubet spanjolle të interesuara për qendërmbrojtësi e skuadrës franceze Toulouse.

Siç raportojnë mediat spanjollë dy gjigantët spanjollë tashmë janë duke menduar për të dërguar ofertat e para te klubi francez.

Todibo, i cili mbushi 19 vjet disa ditë më parë, është njëri nga talentët e Ligës Franceze, dhe duke parë që kontrata me klubin aktual i skadon në fund të sezonit disa klube të mëdha evropiane kanë shprehur interesim për të.

RB Leipzig, Bayer Leverkusen dhe Juventus janë ekipet tjera të interesuara për francezin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...