Kapet me gazetarin - Bota Sot
Kapet me gazetarin

Futboll

Kapet me gazetarin

Më: 4 janar 2019 Në ora: 12:45
Pamje nga ndeshja

Lucas Vazquez, i zemëruar pas barazimit 2:2 me Villarrealin, i është përgjigjur me tone të ashpra mbrëmë një gazetarit që pretendonte se titulli mund të jetë tani vetëm një ëndërr për Los Blancos.

Reali lëshoi dy pikë nga duart duke pranuar gol në minutën e 82’, që i kushtoi në renditje, pasi tani ka mbetur 7 pikë prapa rivalit të përbetuar, Barcelonës.

Sido që të jetë, Vasquez thotë se asgjë nuk janë 7 pikë dhe se shumë shpesh e kanë marrë Realin për “të vdekur” por në fund ka përfunduar duke fituar Ligën e Kampionëve.

“7 pikë larg Barcelonës nuk janë shumë. Ju dyshoni gjatë gjithë kohës te ne, por në fund, ne përfundojmë duke fituar Champions Leaguen”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...