Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanoviqit - Bota Sot
Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanoviqit

Futboll

Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanoviqit

Më: 4 janar 2019 Në ora: 17:45
Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanoviqit

Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanoviqit në portë. Së fundmi Zikaltrit kanë piketuar Gabriel Brazaon, një portier i cili ka lindur në vitin 2000 teksa është në pronësi te Cruzerios.

Sipas Calciomercato.it, së shpejti të dy klubet do të takohen për të gjetur marrëveshjen, teksa Interiofron 2.5 milionë për 19 vjeçarin.

Ai gjithashtu pritet të marë pashaportën portugeze ku më pas do të huazohet tek skuadra e Chievos. Samir Handanoviq në fund të këtij sezoni mbush 35 vjec dhe Interi po nxiton qe të kete të sigurtë portën në të ardhmen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...