E akuzuan për abuzim seksual ndaj fëmijëve të mitur, trajneri ndërron jetë 1 ditë para gjyqit - Bota Sot
E akuzuan për abuzim seksual ndaj fëmijëve të mitur, trajneri ndërron jetë 1 ditë para gjyqit

Futboll

E akuzuan për abuzim seksual ndaj fëmijëve të mitur, trajneri ndërron jetë 1 ditë para gjyqit

Më: 8 janar 2019 Në ora: 13:24
E akuzuan për abuzim seksual ndaj fëmijëve të mitur, trajneri ndërron jetë 1 ditë para gjyqit

E akuzuan për abuzim seksual ndaj fëmijëve të mitur, trajneri ndërron jetë 1 ditë para gjyqit

Trajneri i një skuadre të rinjsh në Angli, ka ndërruar jetë pas një aksidenti me makinë një ditë para se ai të dilte para gjykatës. Bëhet fjalë për Mikel Karson. 75-vjeçari akuzohej për abuzim ndaj 11 djemve të mitur dhe për nxitjen e tyre për t’u angazhuar në aktivitetet seksuale.

Karson u arrestua në janar të vitit 2017, teksa po hetohej në gjendje të mirë. Trajneri sot u dha lajmi se i pandehuri kishte ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik. Asnjë automjet tjetër nuk ishte i përfshirë, teksa organet përkatëse po hetojnë për vdekjen e tij misterioze.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...