Caka rikthehet në Vushtrri - Bota Sot
Caka rikthehet në Vushtrri

Futboll

Caka rikthehet në Vushtrri

Nga: K. G. Më: 10 janar 2019 Në ora: 13:50
Caka rikthehet në Vushtrri

Afati kalimtar për futbollistët do të jetë mjaft interesant, sepse veç vërehen lëvizjet e dukshme prej një klubit në klubin tjetër. Vushtrria që pretendon rikthimin në elitë, ka rikthyer në petkun e saj Ismet Caka, që së fundi luajti për Trepçën nga Mitrovica.  

“Ismet Caka rikthehet në Vushtrri”, bëhet nga klubi. Vushtrria është kampin vjeshtor me 38 pikë, tri më shumë se Besa dhe pesë se Dukagjini i Klinës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...