Haxhimusa: KN Kastrioti drejt klubeve të fuqishme të Kosovës - Bota Sot
Haxhimusa: KN Kastrioti drejt klubeve të fuqishme të Kosovës

Futboll

Haxhimusa: KN Kastrioti drejt klubeve të fuqishme të Kosovës

Nga: K. G. Më: 10 janar 2019 Në ora: 19:27
Haxhimusa: KN Kastrioti drejt klubeve të fuqishme të Kosovës

Trajneri i Kastriotit të Ferizajt, Bashkim Haxhimusa, beson se ekipi i tij po shkon drejt klubeve të fuqishme të Kosovës. “Anëtarë të  kombëtares së Adea Alidema dhe Yll Halili.

Image

Sot notuesit më të mirë të Kosovës së bashku me trajnerin e reprezentacionit prof. Enver Harjredini udhëtuan në Durrës në përgatitje shtatëditore, të cilët do të zhvillojnë stërvitje tekniko-taktike dhe kondicionale me qëllim që notuesit tanë të jenë sa më të përgatitur për vitin 2019”, shkruan Haxhimusa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...