Shtyhet starti i kampionatit - Bota Sot
Shtyhet starti i kampionatit

Futboll

Shtyhet starti i kampionatit

Më: 11 janar 2019 Në ora: 12:45
Ilustrim

Viti 2019 futbollistik në vendin tonë do të startojë me takimet për Kupën e Republikës. Janë publikuar edhe oraret e ndeshjeve dhe datat. Në 23 janar, do të zhvillohen të gjitha sfidat, për Grupin A dhe B.

Të gjitha takimet do të zhvillohen në orën 14:00. Ndërkohë Superioria do të startojë në datën 26 janar. Më poshtë tabela e plotë:

Ndeshjet e Kupës së Shqipërisë, 23 Janar Grupi A

Besëlidhja – Skënderbeu

Egnatia – Luftëtari

Kastrioti – Partizani

Vllaznia – Kamza

Ndeshjet e Kupës së Shqipërisë, 23 Janar Grupi B

Apolonia – Kukësi

Bylis – Laci

Tirana – Flamurtari

Lushnja – Teuta

Kategoria Superiore

25.01.2019 18:00 KF Skenderbeu – KF Partizani

26.01.2019 14:00 KF Kukesi – KF Laçi

26.01.2019 17:00 KF Teuta – Flamurtari FC

27.01.2019 14:00 KS Luftëtari – KS Kastrioti

27.01.2019 17:00 KF Tirana – FK Kamza

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...