Tipuriç nuk është pjesë e Shkupit - Bota Sot
Tipuriç nuk është pjesë e Shkupit

Futboll

Tipuriç nuk është pjesë e Shkupit

Më: 11 janar 2019 Në ora: 16:08
Tipuriç nuk është pjesë e Shkupit

FC Shkupi vazhdon me përgatitjet në Dojran , ku futbollistët dhe stafi teknik në krye me trajnerin Umit Karan janë në ditën e dytë të përgatitjeve bazike. Në anën tjetër, kryesia e klubit vazhdon me ristruktuimin e brendshëm. Në këtë drejtim, ajo ka vendosur që të ndërprejë kontratat me disa futbollistëve. Në mesin e tyre është edhe Toni Tipuriç, i cili largohet nga Çairi , me marrëveshje të dyanëshme. Drejtuesit e klubit i dëshirojnë Toni Tipuriçit suksese të mëtutjeshme në karrierën e tij profesioniste.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...