Cili është problemi i radhës i Solarit te Real Madrid? - Bota Sot
Cili është problemi i radhës i Solarit te Real Madrid?

Futboll

Cili është problemi i radhës i Solarit te Real Madrid?

Më: 11 janar 2019 Në ora: 22:42
Santiago Solari

Vinicius Junior është lojtari i radhës që i është shtuar listës së mungesave te Real Madrid.

Santiago Solari, po përballet me shumë mungesa në prag të ndeshjes së vështirë në udhëtim te Real Betis.

Është tani Vinicius Junior, lojtari i radhës së mungesave. Mediet në Spanjë, raportojnë se braziliani ka vuajtur nga një grip gjatë stërvitjes së ditës së premte.

Mbetet të shihet në dy ditët në vazhdim se cila do të jetë situata e tij,nëse do të mund të ndihmojë skuadrën për ndeshjen ndaj Real Betis që luhet ditën e hënë në Villamarin.

Lojtarët e tjerë në të cilët nuk mund të llogarisë Santiago Solari janë Toni Kroos, Marclo Asensio, Llorente, Garethe Bale, Thibaut Courtois dhe Mariano Diaz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...