Ky është lojtari i radhës që do ti bashkohet Interi-t - Bota Sot
Ky është lojtari i radhës që do ti bashkohet Interi-t

Futboll

Ky është lojtari i radhës që do ti bashkohet Interi-t

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:15
Spalleti dhe Morata

​Inter ndjek me përqendrim maksimal paraqitjet dhe performancën e Joachim Andersen.

Mbrojtësi i Sampdorias, ka tërhequr vëmendjen edhe të dy skuadrave të tjera gjigante si Tottenham dhe Juventus.

Të paktën kjo është ajo që njofton media sportive më e madhe në Itali, “Gazzetta dello Sport”.

22-vjeçari danez luan në qendër të mbrojtjes dhe me paraqitjet e tij ka fituar interesimin nga skuadra të mëdha.

Çmimi i tij në merkato është rreth 25 milionë euro, dhe për të interesim ka shfaqur Interi, Juventusi e Tottenhami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...