Real Madridi jep Isco-n për Dybala-n - Bota Sot
Real Madridi jep Isco-n për Dybala-n

Futboll

Real Madridi jep Isco-n për Dybala-n

Më: 12 janar 2019 Në ora: 09:26
Paolo Dybala

Real Madridi është duke menduar shkëmbimin e spanjollit Isco me argjentinasin e Juventusit, Paolo Dybala.

Siç raportojnë mediat Italiane, Reali tashmë ka kontaktuar drejtuesit e Juventusit, dhe janë gati për të arritur një marrëveshje adekuate.

Mesfushori Spanjoll nuk është duke gjetuar hapësirën e duhur në Santiago Bernabeu që nga ardhja e trajnerit të ri, Solarit, ndërkohë që Paolo Dybala ka rënë në hijen e Cristiano Ronaldo-s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...