Këta persona janë shumë të shkurtër për njeriun më të gjatë në Kosovë - Bota Sot
Këta persona janë shumë të shkurtër për njeriun më të gjatë në Kosovë

Futboll

Këta persona janë shumë të shkurtër për njeriun më të gjatë në Kosovë

Nga: Kemajl Goca Më: 12 janar 2019 Në ora: 10:55
Në foto janë Aziz Sahiti, Ferit Zekolli, gazetari sportiv nga Maqedonia, Shaban Sinani, zëdhënësi i FC Shkëndijes nga Tetova, Faton Zylbehari dhe kryetari i SHGSK-së, Arlind Grantolli.

Të jesh afër njeriut më të gjatë në Kosovë, ish basketbollistit të mirënjohur Ferit Zekolli, sigurisht se do të dukesh shumë i shkurtër!

Protagonistët që janë në fotografi janë të kënaqur që u fotografuan me Zekollin, por duken shumë të shkurtër dhe sa herë bisedonin me të duhej të shikonin goxha lart! Zekolli është i gjatë 212 centimetra dhe një njeri i respektuar në botën sportive.

Në foto janë Aziz Sahiti, Ferit Zekolli, gazetari sportiv nga Maqedonia, Shaban Sinani, zëdhënësi i FC Shkëndijes nga Tetova, Faton Zylbehari dhe kryetari i SHGSK-së, Arlind Grantolli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...