Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar nuk “përmbahet” - Bota Sot
Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar nuk “përmbahet”

Futboll

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar nuk “përmbahet”

Më: 12 janar 2019 Në ora: 19:39
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani po kalon pushimet e dimrit në temperaturat e ngrohta të plazhit të Majamit. Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Blerim Xhemaili, ajo duket se ka “rilindur”. 

Image

odelja shkodrane po bën “namin” në rrjetin social “Instagram”, ku poston fotot e saj dhe çdo ditë rritet numri i ndjekësve, që tashmë është 263 mijë. Linjat e saj trupore janë të mahnitshme dhe ajo duket se i përdor ato edhe për fotot provokuese në rrjetet sociale.

Image

 

Për më tepër ndiqni fotot e postuara së fundmi në “Instagram” nga modelja shkodrane, rapprton panorama sport.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...