Vilarreal kërkon të transferojë Milan Badelj - Bota Sot
Vilarreal kërkon të transferojë Milan Badelj

Futboll

Vilarreal kërkon të transferojë Milan Badelj

Më: 15 janar 2019 Në ora: 14:11
Milan Badelj

Mesfushori i Lazio Milan Badelj nuk po gjen hapsira te skuadra e Lazios dhe me shumë mundësi do të largohet nga bardheklatrit.

Ai u ble nga kryeqytatasit këtë verë nga Fiorentina por nuk ka arritur të tregojë veten duke qëndruar shpesh herë në stol.

Së fundmi për kroatin ka shfaqur interes skaudra e Villarealit e cila e kërkon ta ketë në skudër.

Nëndetjsa e verdhë po kalon një moment të vështirë në kampionatin spanjoll teksa këtë vit po lufton për mbijetesë si rrallë herë më parë , ndaj në merkaton e janarit po kërkon të përforcohet ne mesfushë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...