Interi ëndërron - Bota Sot
Interi ëndërron

Futboll

Interi ëndërron

Më: 17 janar 2019 Në ora: 12:58
Interi ëndërron

Interi insitoi gjatë verës për Luka Modriç, fituesin e “Topit të Artë”. Mirëpo këto zëra u shuan menjëherë. “Corriere dello Sport” raporton nga Italia se zikaltërit nuk kanë hequr dorë nga mesfushori.

Reali i Madridit nuk e konsideron më të paprekshëm kroatin dhe po mendon të afrojë në vendin e tij Kristian Eriksen nga Totenhemi. Marota dhe Ausilio po lëvizin mekanizmat që ta bëjnë për vete lojtarin. Kontrata e mesfushorit nënkampion bote përfundon në vitin 2020 dhe ai ka vendosur mos të rinovojë. Interi ëndërron...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...